POST DISPONIBIL
AGENT DE VANZARI
COMPANIE:  CONFIDENTIAL ORAS:  Adjud, Focsani, Tecuci,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 august 2010
Descrierea companiei
COMPANIE NATIONALA
Descrierea postului
Zona de responsabilitate : judetul Vrancea
Responsabilitati :
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei; analiza specificului fiecaruia dintre clientii din portofoliul sau si elaborarea unei oferte adaptate necesitatilor acestora
Beneficii :
-Venituri direct proportionale cu realizarile proprii
-posibilitati de construire rapida a unei cariere in cadrul companiei noastre
-suportul permanent al companiei
-traininguri periodice
-program flexibil
-mediu de lucru placut.
Cerintele postului
Candidatul IDEAL da dovada de : Hotarare, Organizare, Creativitate, Inventivitate, Inovatie, Sociabilitate, Spirit de echipa, si, mai ales, ATITUDINE

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail : ch.radu@abn-mail.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania CONFIDENTIAL