POST DISPONIBIL
Urgent- Ajutor in Bucatarie
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Ploiesti,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 13 iulie 2011
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
- se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc) in restaurante/taverne ca ajutor in bucatarie;
- program de lucru: 8-10 ore/zi, 7 zile/saptamana;
- spalat vase;
- curatat legume si fructe;
- curatenie la locul de munca;
Cerintele postului
- persoane cu/fara experienta in domeniu;
- varsta 20-40 ani;
- cu/fara cunostinte de limba engleza;
- disponibilitate imediata de plecare;
Beneficii Oferite
- salariu 700-800 euro/luna;
- se asigura CAZARE si MASA in mod gratuit;
- contract minim 3 luni cu posibilitate de prelungire;
- intampinarea noilor sosite in Atena;
- consultanta si support pe toata perioada sederii in Grecia;
- PLECARI IMEDIATE

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, inregistrata la ITM Bucuresti sub numarul 380/2009.

Oferim locuri de munca pe diverse domenii si/sau tari, pentru mai multe detalii consultati site-ul nostru www.inteligentcareer.ro la sectiunea "Joburi”

In urma analizarii cv-ului dvs, va vom trimite un email cu job-uri pentru care va incadrati din punct de vedere al experientei si/sau cerintelor angajatorilor.

Contact:
- tel: 031 425 76 85 sau 0764 611 603
- email: office@inteligentcareer.ro
- web: www.inteligentcareer.ro

Taguri
job necalificat strainatate
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR