Manager de vanzari a serviciilor de telecomunicare ( la distanta)
COMPANIE:  Call Center International ORAS:  Toate orasele,
Acasa Altele, Internet, Management / Consultanta, Telecomunicatii, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 4 octombrie 2010
Descrierea companiei
Telecomunicatii
Descrierea postului
Compania de telecomunicatii CCI (Call Center International) www.ccicompany.us angajeaza personal pentru urmatoarele posture vacante:

Descrierea postului:
Discutii telefonice cu clientii potentiali din baza de date existenta; informarea clientilor cu privire la serviciile de telecomunicatii prestate de companie, pasii care trebuiesc urmati pentru abonare; inregistrarea cererilor pentru abonare.
Cerintele postului
cunostinte de operare PC;
initiativa si incredere in sine;
Internet de mare viteza;

Oferta:
Program de lucru flexibil. Programul incepe de la ora 16:00. Curs de initiere on-line, gratuit..
acasa call center agent call center operator operator operator call telecomunicati telefonie
Toate anunturile postate de compania Call Center International