POST DISPONIBIL
manager/consultant financiar
COMPANIE:  Bachner Best Vest Agent de Asigurare SRL ORAS:  Timisoara,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Finante / Contabilitate, Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 august 2010
Descrierea companiei
firma de consultanta si management
Descrierea postului
Se pot castiga bani buni si pe timp de criza?
Raspunsul este DA!
Putem afirma cu tarie acest lucru ca si societate de intermediere financiara si consultanta de specialitate in domeniu.

Acivitatea unui consultant financiar presupune a fi in contact direct si permanent cu oamenii, a stabili intalniri si a oferi potentialilor clienti sprijin calificat pentru planificarea financiara.
Orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor, alaturi de o strategie ambitioasa te vor ajuta sa iti construiesti cariera pe care ai visat-o si sa-ti exersezi abilitatile antreprenoriale.
Succesul profesional poate fi planificat si este, mai presus de toate, realizabil cu ajutorul unui model testat care asigura dezvoltarea personala permitand in acelasi timp evolutia si cresterea profesionala.
Cerintele postului
-minim studii medii
-bune abilitati de comunicare si interactiune
-dorinta de a invata
-perseverenta in atingerea obiectivelor
-dorinta de dezvoltare personala
-spirit antreprenorial, gandire pozitiva, entuziasm si motivatie
-orientare si deschidere catre client
-experienta in consilierea financiara constituie avantaj

Beneficii Oferite
De ce sa fii Consultant financiar?
-pentru a-ti conduce propria afacere cu un program flexibil si a-ti consolida o cariera de succes pe baza unui plan de cariera
-pentru a beneficia de cursuri de specialitate
-pentru o independenta financiara realizata prin dobandirea de castiguri financiare neplafonate
Taguri
consultant financiar
Toate anunturile postate de compania Bachner Best Vest Agent de Asigurare SRL