POST DISPONIBIL
Bani acasa
COMPANIE:  Lucru acasa ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
400 € 30 august 2010
Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri sis a dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa sis a lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, fara sponsorizare de inceput sau taxa de start in afaceri. Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75 – 100 dolari pe saptamana. Iti trebuie internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on line. Pentru informatii suplimentare trimite un mail cu subiectul LUCRU la adresa de mail baniacasa@yahoo.com.
Descrierea postului
Cerintele postului
Cunostinte medii de calculator
Taguri
Toate anunturile postate de compania Lucru acasa