POST DISPONIBIL
Angajam agent vanzari, loc de munca atractiv
COMPANIE:  Core Mataliat Exim SRL ORAS:  Bucuresti,
Full time Altele, Marketing, Resurse umane, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1 € 31 august 2010
Descrierea companiei
Confidential
Descrierea postului
Societate comerciala din Bucuresti scoate la concurs un post de Agent Vanzari full time.
Descrierea postului: Promovarea si vanzarea serviciilor / produselor companiei; Identificarea de potentiali noi clienti; Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti; Negociaza si incheie contracte; Asigura clientilor servicii de consultanta tehnica si pre/post vanzare; Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari; Intocmeste rapoarte de activitate.
Oferta (bonusuri, beneficii): Se discuta in urma interviului. Ca angajator oferim seriozitate maxima. Salariu fix; Bonusuri pentru praguri de performanta. Va rugam contactati-ne direct la telefonul si adresa de e-mail precizate in anunt, nu ne contactati prin formularele de contact de pe site-uri - nu vor fi luate in considerare!

Contact:
Electronic Waste Recycling
Telefon: 0722.81.95.65
E-mail: office@ewr.ro
Persoana de contact: Roman Florin
Cerintele postului
Masina personala constituie avantaj; Persoana proactiva, cu initiativa; Capacitate de organizare, negociere si convingere; Seriozitate si integritate; Abilitati de comunicare si relationare; Experienţă în vânzări sau disponibilitatea pentru adaptarea la acest tip de activitati; Cunostinte tehnice necesare pentru prezentarea si recomandarea produselor.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Core Mataliat Exim SRL