POST DISPONIBIL
medici stomatologi pentru Olanda
COMPANIE:  Stairs Groep ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
4000 € 31 august 2010
Agentie de recrutare, selectare si plasare de personal cu inalta calificare pe piata de munca din diferite tari europene.
Descrierea postului
Descriere job:
STAIRS Groep recruteaza si selecteaza medici stomatologi pentru cabinete stomatologice particulare din Olanda.

Oferta:
• munca in cabinete stomatologice particulare cu o excelenta acoperire a agendei de lucru
• salariu net lunar de peste €2500,-
• curs de limba olandeza on line inainte de relocare
• asistenta pentru incheierea formalitatilor de inscriere in registrul medical, obtinerea codului fiscal, etc;
• asistenta la gasirea locuintei, scoala pentru copii, etc
Cerintele postului

Cerinte:
• CV tip Europass in limba engleza
• Copie dupa diploma de doctor-medic stomatolog / diploma de licenta doctor-medic stomatolog
• Copie a paginii de pasaport cu datele personale
• certificat de compatibilitate cu Directiva nr. 2005/36/CE (poate fi obtinuta si dupa aplicare)
• 3 ani experienta in ultimii 5 ani
Taguri
Toate anunturile postate de compania Stairs Groep