POST DISPONIBIL
Inscriere reprezentanti
COMPANIE:  Coordonator retea cosmetice ORAS:  Toate orasele,
Part time Achizitii / Aprovizionare, Altele, Educatie / Training / Cultura / Arta, Internet, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 1 septembrie 2010
Comercializare de produse cosmetice prin sistemul de vanzari directe.
Descrierea postului
Se cauta persoane serioase, dinamice, cu spirit de initiativa care doresc sa lucreze ca reprezentanti sau coordonatori vanzari directe. Se comercializeaza produse cosmetice, parfumuri si bijuterii.
AVANTAJE-
- Reprezentanti = 25% bonus din vanzari,
- Coordonatori = 32, 5% bonus pt vanzarile proprii si 10% din vanzarile colaboratorilor,
- metoda de lucru simpla, pe internet,
- activitatea se desfasoara la domiuciliu, nu necesita deplasari,
- posibilitatea de extindere a retelei fara limita teritoriala,
- sistem transparent de acordare a bonusurilor,
- nu exista target al vanzarilor,
- bonusul acumulat poate fi folosit pt achitarea comenzilor si(sau) se primesc BANI in cont bancar sau prin mandat postal.
Alte detalii pe www.metropolitans.ro.
Inscriere gratuita la VREAU SA DEVIN REPREZENTANT, completati ACjfXb3C la codul reprezentantului care va recomanda.
Cerintele postului
- varsta peste 16 ani,
- acces la internet
Toate anunturile postate de compania Coordonator retea cosmetice