POST DISPONIBIL
PARTENERIAT TELEFONIE
COMPANIE:  LV7 ORAS:  Toate orasele,
Full time Altele, Internet, Prestari servicii, Telecomunicatii, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
750 € 31 martie 2011
Lv 7 este compania de marketing a unei societati americane de telefonie fixa, tehnologie VoIP. Ce oferim:
1. pentru clienti: servicii de teleconferinta, videoconferinta, telefax, voicemail, convorbiri telefonice gratuite si nelimitate in reteaua proprie (interna si internationala), convorbiri internationale fara taxa roaming catre alte retele, precum si posibiltatea de a deveni, daca doresc, parteneri ai firmei.
2. pentru parteneri: o afacere proprie, la cheie (in franciza), devenind, astfel, dealeri cu licenta internationala (activitate exclusiv on-line)
3. pentru investitori: posibilitatea de a investi in pachete de optiuni/actiuni (firma urmand a fi listata la Bursa din New York)

contact:
adrian mihai / mihai-adrian.stroe@lv7.eu, ID mess amstroe
0722665778; 0758225408, 0765933019
Descrierea postului
Responsabilitati
Acest anunt este valabil pentru persoanele care doresc sa isi deschida propria afacere in telefonie, devenind patroni ai unui magazin de vanzari on-line de abonamente telefonice, in calitate de parteneri-asociati pe baza de franciza ai unei firme de telecomunicatii din S.U.A. Magazinul virtual va este pus la dispozitie, la inscriere, de catre firma LV7 (compania de marketing a acestei firme de telecomunicatii americane).

Beneficii oferite
-bonusuri pentru inscrieri directe de clienti (5 euro, 25 euro sau 50 euro / contract incheiat - detalii la cerere)
-bonusuri pentru inscrieri indirecte de clienti (inscrisii inscrisilor dvs etc, pe 7 niveluri in adancime, de 5 euro, 7 euro, respectiv 10 euro / contract incheiat)
-convorbiri telefonice interne / internationale gratuite si nelimitate in reteaua proprie
-videotelefonie interna / internationala la pret de voce
-inexistenta taxelor roaming
-venit recursiv (pasiv) lunar
-un sistem de 7 venituri cumulative, pe masura avansarii in cariera
-reducerea pana la zero a costului propriei facturi telefonice
-avansare rapida in cariera (la nivel national sau chiar european)

Cerintele postului
-persoane cu varsta minima de 18 ani
-abilitati in comunicare
-cetateni romani sau straini
-persoane charismatice
-persoane optimiste
-un plus pentru persoanele cu experienta in domeniul vanzarilor si pentru cele cu rude/ cunostinte/ prieteni peste hotare, insa nu este obligatoriu!
Taguri
Toate anunturile postate de compania LV7