POST DISPONIBIL
Cautam parteneri Promovare produse BIO si NATURALE
COMPANIE:  dolla srl ORAS:  Brasov, Bucuresti, Iasi,
Full time Management / Consultanta, Marketing, Relatii cu publicul, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1 € 6 septembrie 2010
Descrierea companiei
vanzari cosmetice
Descrierea postului
Cautam parteneri Promovare si vanzare produse LIFE CARE , lider pe piata produselor BIO si NATURALE.

CAUTAM PARTENERI IN TOATA TARA.
Informatii si contact:
Dorina Roşu, tel. 0722/382039
e-mail: lifecare_dorina@yahoo.com
http:// produsebiosinaturale.blogspot.com
Cerintele postului
persoane dinamice, energice cu sau fara experienta in vanzari pentru creare, dezvoltare si coordonare echipa de vanzari directe produse BIO
angajari bani caut job joburi lifecare locuri de munca mlm munca net part promovare sanatate
Toate anunturile postate de compania dolla srl