POST DISPONIBIL
INGINER PROIECTANT MECANIC
COMPANIE:  Psihoselect ORAS:  Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Inginerie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
5 € 6 septembrie 2010
Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training.
Descrierea postului
Despre angajator
Clientul nostru este o companie din Cluj Napoca, reprezentanta din Romania a unei societati germane, de elita, constructoare de utilaje, ansamble si subansamble de amestec si dozare pentru adezivi izolanti in diferite domenii si aplicatii.

Atributii
Relevarea si proiectarea pieselor, a subansamblelor si ansamblelor conform temelor de proiect.
Finalizarea proiectelor in termenele stabilite.
Mentinerea si dezvoltarea relatilor cu partenerii implicati in procesul de proiectare.
Cerintele postului
Cerinte
a. Studii : Inginerie Mecanică sau Inginerie cu experienţă în proiectare în domeniul mecanic
b. Experienţă relevantă în domeniul proiectării (minim 2-3 ani)
c. Limbi străine : engleză: avansat; germană: reprezinta avantaj
d. Operare calculator: Pachetul Office, programe proiectare Auto CAD (2D), Solid Works, Inventor etc
e. Permis de conducere: cat B

Contact:

Cristina Pavel
Recruiter
Mobile: 004-0755 041 440
Email: cristina.pavel@psihoselect.ro
www.psihoselect.ro
Septimiu Albini st. no.4
400457, Cluj Napoca
Romania
Taguri
Toate anunturile postate de compania Psihoselect