POST DISPONIBIL
Angajam specialist vanzare-ofertare electronice b2b
COMPANIE:  AMRO ELECTRIC ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 septembrie 2010
De peste 7 ani, AMRO ELECTRIC furnizeaza solutii complete si profesionale in domeniul sistemelor de amplificare, echipamentelor profesionale pentru conferinta si aparaturii audio Hi-Tech pentru sali de cinema.
Din pozitia de importator direct, AMRO Eectric este in masura sa ofere solutii dintre cele mai avantajoase. Firma ofera produse apartinand celor mai prestigioase brand-uri internationale: Paso, Proel, Phoebus, Apart, Behringer, Cordial, Cinemeccanica si multe altele. Prin echipa de specialisti, AMRO oferta cu promptitudine servicii profesionale de proiectare, instalare si service.
Descrierea postului
• Concepe ofertele promotionale/de vanzare
• Promoveaza si vinde produsele companiei;
• Se deplaseaza la nivel local si national pentru a promova/prezenta oferta companiei.
• Gestioneza si dezvolta permanent portofoliul de clienti;
• Indeplineste planul lunar de vanzari;
• Identifica potentialii clienti si mentine relatia cu clientii actuali;
• Identifica si pune in aplicare strategiile de vanzari.
Cerintele postului
• Minim 3 ani experienta, dovedita, in vanzari;
• Perseverenta, seriozitate si dorinta reala de a obtine rezultate pozitive.
• Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
• Persoana energica, cu mare putere de convingere;
• Experienta in domeniul Audio/video constituie un real avantaj;
• Permis de conducere categoria B.
Taguri
Toate anunturile postate de compania AMRO ELECTRIC