POST DISPONIBIL
Business Developer in multinationale
COMPANIE:  Cristina Dumitru ORAS:  Arad, Cluj-Napoca, Timisoara,
Full time Banci, Management / Consultanta, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 8 septembrie 2010
Descrierea companiei
Consultant resurse umane
Descrierea postului
Denumire post : BUSINESS DEVELOPER (cod BD)
Tinerii absolventi au sanse nebanuite de a-si incepe o cariera frumoasa si banoasa in capitala,in.... BUCURESTI!!!!!!!!

Ai fost un elev silitor si ai avut rezultate bune la licenta, la master si iti plac provocarile?
Sau poate ai deja in spate cativa ani de experienta profesionala si esti deschis la noi oportunitati?
Atunci s-ar putea sa fii unul din TALENTELE pe care le cautam!

Lasa-ne sa te cunoastem si poate ca in timp vei spune ca aceasta a fost "sansa vietii tale"!
Cum vei sti ca esti unul din TALENTELE pe care le cautam?
Daca ai si tu urmatoarele talente:
-esti o fire sociabila, comunicativa,
-iti place sa inveti si sa asimilezi informatii noi,
-esti interesat de dezvoltarea personala dar si de dezvoltarea unei afaceri,
- nu fugi de vanzari si
-esti destul de curajos sa vorbesti in limbi straine,
-esti interesat sa lucrezi in multinationale, sa calatoresti in strainatate, in scopuri de afaceri, si nu in ultimul rand......
- esti DISPUS pentru RELOCARE in BUCURESTI!

Persoanele interesate sunt rugate sa depuna un CV pentru a fi luate in considerare. Adresa de mail: cristina.dumitru25@yahoo.com
Doar persoanele care vor fi selectate de angajator vor fi invitate la un interviu!
Departament
Dezvoltarea afacerii, Vanzari, Banci, Business Development
Cerintele postului
Alte cerinte
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - avansat
- permis de conducere obtinut ( sau in curs de obtinere)
- experienta profesionala de 1 an de zile ( cel putin)
- facultatea finalizata cu licenta si master ( sau master in curs)
- foarte bune abilitati de comunicare
Calitati binevenite
- persoana comunicativa, cu abilitati de negociere, de vanzare, fire sociabila, expansiva.
Beneficii
- MULTIPLE ( se vor discuta in functie de specificul jobului si se vor negocia la interviu)
- pachet de relocare

Taguri
Toate anunturile postate de compania Cristina Dumitru