POST DISPONIBIL
Posturi noi in germania si austria
COMPANIE:  Abeitsvermittlungsdienstleistungs gesellschaf ORAS:  Alba Iulia, Lugoj, Timisoara,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Constructii / Instalatii, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 15 septembrie 2010
Descrierea companiei
Firma de plasare forta de munca
Descrierea postului
Vreti o viata mai buna? Un loc sigur unde salarul e garantat? Aveti ocazia de toate acestea, sunand la numerele:0753119885; 0754613750; 0724487681; 0786740005. Suntem o firma de plasare forta de munca in strainatate, acreditat de ITM, cu o experienta in domeniu de aproape 3 ani. Sunati-ne si realizati-va visele.
Cerintele postului
Seriozitate
Toate anunturile postate de compania Abeitsvermittlungsdienstleistungs gesellschaf