POST DISPONIBIL
Completare Formulare
COMPANIE:  Completare Formulare ORAS:  Bucuresti, Constanta, Timisoara,
Acasa Banci, Finante / Contabilitate, Secretariat, Traduceri,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 17 septembrie 2010
Descrierea postului

In primul rand va multumim pentru interesul acordat fata de anuntul nostru.
In ce consta acest job:
-este un job part-time, insemnand ca nu aveti un program strict de lucru, acesta fiind flexibil.
-in raport cu piata de munca din Romania, jobul oferit de noi este platit foarte bine raportat la timp si
cunostintele necesare.
-jobul se axeaza pe taskuri care le veti primi si care vor trebui indeplinite in 24-48h maxim.
In ce consta un astfel de task:
-veti primi o lista cu adrese de situri. Va trebui sa intrati pe acele situri, unde vi se va cere sa introduceti
un username si o parrola, aceste date fiind de asemenea prezente in lista pe care o primiti.
-dupa ce va logati pe acel site apare un formular standard(acelasi tip de formular pt toate siturile) care va
trebui completat cu aceeasi informatie data ulterior de noi.
-informatia care trebuie introdusa in acele formulare practic reprezinta componentele unui articol(titlu,
sumar, continut..etc).
-dupa 6-7 zile de la punerea acestor articole trebuie din nou sa intrati pe acele situri la categoria
repsectiva sa vedeti daca au fost publicate.
Este foarte simplu intreg procesul si sutem siguri ca va veti descurca.
Cel mai mic task pe care il veti primi va fi de 225 astfel de completari (pe fiecare din 225 situri trebuie
inregistrat un articol) iar cel mai mare poate ajunge si la 1500 de astfel completari. Pentru taskul de 225
de inregistrati veti primi 33.75 RON iar pentru cel mare 225 ron (0.15 ron pe inregistrare).
Dupa cum veti observa acest fel de job nu necesita multe cunostinte si nu este solicitant. Din experienta
celor cu care deja colaboram, pentru a indeplini un task de 225 de inregistrari este nevoie de maxim 4-5
ore. Avem persoane care in scurt timp au capatat experienta care le permite sa lucreze mai rapid si care
reusesc sa castige 1500-2000 ron pe luna cu 6-8 ore de munca lunar.
La fiecare final de luna, la suma adunata se va adauga un bouns de 20% daca:
-nu au aparut intarzieri la taskuri
-ati inregistrat correct articolelel
-dati dovada de seriozitate
Putem enumera multe alte avantajele directe al acestui job, cum ar fi:
-va puteti face singuri programul de lucru pe zi, de 3,4,5, sau chiar 8 ore, in functie de timpul liber si
dorinta de a lucra
-daca doriti sa nu lucrati in anumite zile, ne puteti trimite un mail si putem reincepe colaborarea cand
doriti
-toata munca dumneavoastra se va face de acasa, nu necesita nici un fel de deplasare
-banii ii veti primi la sfarsitul fiecare luni direct pe cardul dumneavoastra, dupa fiecare plata veti primi un
mail care va va instinta de plata.
Pentru mai multe detalii va rugam sa vizitati situl: http://newsstoryarticles.com/indicatii/
Cerintele postului
Timp liber 4-5 ore pe zi. Acces permanent la internet.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Completare Formulare