POST DISPONIBIL
CHELNERITE GRECIA
COMPANIE:  Aqua Marine Business SRL ORAS:  Strainatate,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
800 € 18 septembrie 2010
Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate
Descrierea postului
Selectam personal feminin pentru a lucra pe funcia de ospatarita sau barmanita in Grecia.Avem oferte atat in zona continentala a Greciei cat si in insule.
Programul de luctru este in general de 8-9 ore/zi,o zi libera pe saptamana.
Contractele in aceasta perioada (extrasezon)sunt de 6 luni cu posibilitatea de a fi prelungite ( pana la un an).

Oferta de joburi disponibile in aceasta perioada se regaseste(partial) in site-ul firmei noastre www.aquajobscenter.ro pe care va invitam sa-l vizitati ( vezi Vacancies by country/Greece; Daily offer).

Salariul minim net este de 700 Euro/luna (plus tips),salariul maxim 900 Euro/luna.In majoritatea cazurilor,salariul este de 700-750 Euro/luna.
Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.
Asistenta din partea companiei pe toata perioada derularii contractului
Cerintele postului
-Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este conditia principala
-Cunoasterea limbii grecesti este un plus,dar nu o conditie
-Experienta profesionala min.6 luni reprezinta un avantaj

Costuri program(taxa de mediere) 250 Euro.Se achita la semnarea contractului de munca.Se accepta si plata in doua transe,respectiv 100 Euro la semnarea contractului,diferenta de 150 Euro dupa primul salariu.
Nu percepem taxe de procesare dosar.

Candidatele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita un CV complet,actualizat,cu foto atasata,pe adresa de e-mail: aquamarinejobs@yahoo.com sau office@aquajobscenter.ro
Relatii la tel.0720-507257 ,0244-331060,0344-118166,zilnic intre orele 10.00-18.00.
Toate anunturile postate de compania Aqua Marine Business SRL