Manager echipa de consultanta financiara in domeniul brokeraj asigurari
COMPANIE:  PFI Vasile Nicolae ORAS:  Arad, Resita, Timisoara,
Part time Altele, Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta, Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 20 septembrie 2010
Descrierea companiei
Consultanta financiara in domeniul brokeraj asigurari
Descrierea postului
Dorim sa formam manageri capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa de consultanti financiari in domeniul asigurarilor - MANAGEMENTUL ACESTEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres.
- activitate part-time;
- plata pe baza de comision proportional cu implicarea;
Pachet de beneficii motivant, unic in Romania:
- comision proportional cu implicarea;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul unei echipe de consultanta in asigurari;
- cursuri de pregatire interne si internationale platite de firma;
- avansare in cariera in functie de performanta;
- evolutie rapida in cariera;
- recunoastere profesionala;
- RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII;
- PROTECTII MANAGERIALE;
- concedii impreuna cu partenerul de viata platite de firma;
- program flexibil, fara target, fara stres
Cerintele postului
- dorinta de realizare a unei cariere de exceptie
- dorinta de a avea propria afacere;
- calitati de manager
- seriozitate, spirit de initiativa si organizare, comunicare;
- bune aptitudini de prezentare si negociere;
- dorinta de afirmare si dezvoltare profesionala;
- spirit intreprinzator;
Taguri
Toate anunturile postate de compania PFI Vasile Nicolae