POST DISPONIBIL
Instalator sanitar in Norvegia
COMPANIE:  S.C. WORK EXPERIENCE S.R.L. ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 21 septembrie 2010
Compania Work Experience are ca principal obiect de activitatea Selectia si plasarea fortei de munca, avand parteneriate de succes in peste 10 tari din Europa si America.

Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.workexperience.ro
Descrierea postului
Realizarea exclusiv a instalatiilor sanitare
Se va lucra pe proiecte gen scoli, cladiri de birouri
Cerintele postului
CERINTE OBLIGATORII:
-minim 5 ani experienta ca si instalator sanitar
-diploma de calificare pentru instalator sanitar
-nivel avansat de limba engleza
-abilitatea de a lucra individual

Bonusuri:
-contract pe 6 luni cu posibilitatea de prelungire
-deplasare in Norvegia fara a fi nevoit sa platiti nimic
-salarizare intre 17/18 Euro pe ora

Pentru mai multe detalii accesati site-ul www.workexperience.ro,
scrieti-ne la adresa de mail europa@workexperience.ro sau la numerele de telefon 0262221222; 0721189493
Toate anunturile postate de compania S.C. WORK EXPERIENCE S.R.L.