POST DISPONIBIL
MARKETING DIRECTOR
COMPANIE:  Marinela Serea ORAS:  Bucuresti,
Full time Management / Consultanta, Marketing, Mass media / Jurnalism / Graficieni, Publicitate, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 septembrie 2010
Bamboo Club - Este cotat ca fiind unul din cele mai bune cluburi din Sud -Estul Europei. Clubul poate gazdui in orice anotimp concerte, conferinte, emisiuni de televiziune, lansari de produse, prezentari de moda, petreceri private, shooting-uri publicitare, promotii etc. Avand reputatia unui club stilat si pretentios, insa deloc exclusivist, Bamboo este accesibil oricarui tip de client ce respecta regulile: VIP-uri, oameni de afaceri, turisti, dar si studenti, ce se contopesc in moda Bamboo.
Descrierea postului
- Efectuarea studiilor de piata;
- Analizarea concurentei si identificarea punctelor tari si a punctelor slabe;
- Stabilirea obiectivelor privind proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte etc.);
- Evaluarea si propunerea de servicii noi (evenimente, concursuri, concerte), in acord cu cererea de pe piata;
- Coordonarea echipei si indrumarea acestora in scopul materializarii obiectivelor propuse;
- Coordonarea proceselor de creatie, productie, promovare si distributie.
Cerintele postului
- studii superioare de profil economic (de preferat de marketing);
- experienta in domeniu de minim 3 ani in industrai entertainmentului;
- cunoasterea a cel putin doua limbi straine de circulatie internationala;
- creativitate;
- capacitate de relationare interumana, capacitatea de adaptare la diverse medii culturale;
- rezistenta la oboseala si solicitari efective si intelectuale;
- usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
-abilitati de vanzari si abilitatea de a se face placut (aspectul fizic placut constituie un avantaj).
job in romania bucuresti job oferta munca full time marketing pr bamboo club manager job distractie public relations publicitate
Toate anunturile postate de compania Marinela Serea