POST DISPONIBIL
Manager afacere
COMPANIE:  S.C.HUPSOS S.R.L. ORAS:  Constanta, Craiova, Slatina,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Proiect unic Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 septembrie 2010
Descrierea companiei
comert
Descrierea postului
Proiectul oferit este o oportunitate pentru persoane care aspira la un viitor diferit,celor care isi doresc controlul financiar si flexibilitate-posibilitatea de-as alege cand si cum sa lucreze
Compania,in cadrul careia se desfasoara acest proiect,este lider mondial al vanzariilor directe si are o activitate de peste 50 de ani,cu trend ascendent neavand nicio data stagnari,scaderi sau situatii financiare incerte.Cei care au pus bazele acestei compani au construit proiectul in mod vizionar fiind aplicabil pana in zilele noastre,punand la dispozitie o oportunitate promitatoare celor care doresc O AFACERE PROPIE DE SUCCES cu riscuri scazute,costuri mici de inceput si venituri nelimitate
Cerintele postului
-PERSOANE CU VISE SI DORINTE INCA NEINPLINITE
-dorinta de stabilitate financiara
-perseverenta si incredere in propiile forte
-constinciozitate
-disponibilitatea de a lucra cu oameni cu caractere diferite
-spirit de echipa
Taguri
Toate anunturile postate de compania S.C.HUPSOS S.R.L.