POST DISPONIBIL
Dansatoare si Hostesse in Cluburi
COMPANIE:  Agentia New Style ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Prestari servicii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 24 septembrie 2010
Descrierea companiei
Servicii diverse
Descrierea postului
Job-uri in tara si strainatate pentru dansatoare si hostesse in: Anglia, Austria, Azore, Caraibe, China, Elvetia, Grecia, Hong Kong, Italia, Luxembourg, Malta, Portugalia sau Romania. Pentru detalii si multe alte oferte vizitati site: www.dansatoare.eu sau Yahoo ID: newstyleconcept sau Mobil: 0745612612.Varsta minima 18 ani, de preferat cu experienta in domeniu, aspect fizic placut, comunicativa, minim de engleza, receptiva si ambitioasa, sociabila, tinuta eleganta.
Cerintele postului
varsta minima 18 ani
Taguri
cluburi dansatoare hostesse
Toate anunturile postate de compania Agentia New Style