POST DISPONIBIL
Locuri de munca pentru femei in Italia
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 septembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului

Selectam urgent candidate pentru locuri de munca in Italia, pentru posturile de:
-menajera
-ingrijire batrani
-baby sitter
-cameriste si personal curatenie in hoteluri si restaurante

Beneficii:
-contracte incheiate pe 6 luni cu posibilitate de prelungire
-salariul- 600 euro net/luna pentru persoanele care nu cunosc limba italiana
- 700-950 euro net/luna pentru persoanele cu nivel mediu de limba italiana
-cazare si mese asigurate gratuit de catre angajator
-asigurari medicale platite de angajator

Acte necesare inscriere:
-CV in limba romana - http://www.acs-europe.ro/cv_european_rom.doc
-fotografie full body
Trimiteti documentele de mai sus prin email: job@acs-europe.ro

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic

ACS EUROPE SRL
AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM.
Tel.0268420942, 0768100160,0727776030,0740216246
www.acs-europe.ro
Cerintele postului
-personal feminin cu varsta intre 20-55 ani
-cunostinte minime de limba italiana
-seriozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe