Reprezentant / Coordonator vanzari produse cosmetice. Valabil toata tara.
COMPANIE:  pfa Calus Laurentiu Vlad ORAS:  Toate orasele, Alexandria,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Marketing, Resurse umane, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 28 septembrie 2010
Lady's - Societatea Comerciala Cardinal Trading Grup S.R.L., cu sediul in Bucuresti, Strada Tudor Vladimirescu Nr 41, sector 5, inregistrata la Registrul Comertului sub nr. J40/10494/2005, Cod fiscal nr. RO17682654, reprezentata legal prin Ivan Nikolov in calitate de administrator, numita in continuare Furnizor organizata in baza legii romane.

SITE - Domeniul ladys.ro si subdomeniile acestuia.
Descrierea postului
- promovare produse cosmetice companie;
- largirea bazei de clienti;
- crearea propriei retele de distributie produse cosmetice;
- coordonarea retelei create;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- procent de castig din vanzari: 25 – 30%, se poate ajunge pana la 300 – 500 EUR / luna;
- suplimentar, castiguri de pana la 10 – 20 % din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta acestuia;
Cerintele postului
- acces internet (nu este obligatoriu).
- dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
- nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Castigul este functie de activitatea desfasurata.
-valabil pentru toata tara
Taguri
agent vanzari alexandria colaborare locuri de munca
Toate anunturile postate de compania pfa Calus Laurentiu Vlad