POST DISPONIBIL
oferte joburi noi Germania
COMPANIE:  Sak ORAS:  Cluj-Napoca,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, Constructii / Instalatii, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 30 septembrie 2010
Descrierea companiei
Plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Societate acreditata oferim locuri de munca pe tot teritoriul Germaniei, pentru calificati si necalificati in diverse domenii : agricultura, constructii, menaj, ingrijit varstnici, fabrica, etc. Salarizarea incepe de la 950 euro, cazare si masa asigurata in functie de angajator. Contract pe minim 3 luni cu posibilitate de prelungire.
Tel contact : 0724 866 299, 0752 589 770 sau 0764 094 239. www.sak.ro
Cerintele postului
seriozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Sak