POST DISPONIBIL
Agent vanzari directe
COMPANIE:  Zepter International Romania ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Management / Consultanta, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
400 € 2 octombrie 2010
Zepter International produce, vinde și distribuie în întreaga lume bunuri de larg consum, exclusive și de cea mai bună calitate.
Descrierea postului
Candidatul ideal:
-promoveaza imaginea si serviciile companiei in relatiile cu clientii
-contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti
-stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata
-raporteaza situatia vanzarilor managerului de echipa

Oferim:
-training gratuit
-comision peste media pietei
-bonusuri in produse si bani
Cerintele postului
Seriozitate, orientare catre client, ambitie, excelente abilitati de comunicare si organizare, dorinta de perfectionare profesionala.
Toate anunturile postate de compania Zepter International Romania