POST DISPONIBIL
JOB CEHIA NO COMISSION
COMPANIE:  Vitaconstruct ORAS:  Toate orasele,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Constructii / Instalatii, Industria alimentara, Industria textila / Design vestimentar,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
800 € 2 octombrie 2010
Descrierea companiei
Constructii
Descrierea postului
MUNCA LA CEHIA

Oferte de munca in Republica Ceha urgent :
• confectionarea decoratiunilor de revelion – coronite pentru usi (dame, barbati, cupluri)
• munca la deposit la ambalarea fructelor uscate (pentru dame)
• munca la patiserie (pentru dame)
• munca in agricultura la colectarea merelor (dame, barbati, cupluri)
Salariul de la 650 euro/luna
Cazarea gratis ! Biletul la transport Romania – Cehia achita patronul !!!
+420 774 074 706, chehjob@seznam.cz
Cerintele postului
NU SE PREIAU COMISIOANE!!!
Taguri
Toate anunturile postate de compania Vitaconstruct