POST DISPONIBIL
cautam Director filiala Arad
COMPANIE:  Psihoselect ORAS:  Arad,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Administratie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
10 € 4 octombrie 2010
Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training.
Descrierea postului
Coordonarea activităţiilor specifice punctului de lucru
Coordonarea echipei de vanzari si distributie
Definirea ţintelor specifice în concordanţă cu strategiile comerciale globale impuse de managementul companiei
Relaţionarea permanentă cu partenerii strategic
Administrarea activitatilor de livrare si logistica
Cerintele postului
Experienta minim 2 ani in coordonarea unei echipe
Studii tehnice medii sau superioare
Cunostinte lb. maghiara reprezinta avantaj
Permis conducere cat. B
Persoana orientata spre performanta si rezultate

Taguri
Toate anunturile postate de compania Psihoselect