POST DISPONIBIL
Asistent Manager
COMPANIE:  activ cyb net srl ORAS:  Bucuresti,
Full time Administratie, Altele, Management / Consultanta, Prestari servicii, Secretariat,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
350 € 6 octombrie 2010
Descrierea postului
Organizarea impreuna cu seful ierarhic a programului si strategiei aplicabile pe perioada de zi./saptamana/luna;
Raportarea zilnica si saptamanala privind starea actvitatilor pe acea perioada;
Observarea, supravegherea si corectarea activitatilor prestate de angajati;
Activitati de secretariat ( corespondenta, redirectionare e-mail-uri/telefoane, fax-uri, aprovizionare de consumabile).
Cerintele postului
Comunicativa;
Sociabila;
Atitudine pozitiva;
Fire placuta;
Spirit de echipa;
Foarte ordonata si organizata;
Cunostinte medii limba engleza (scris si vorbit);
Cunostine medii de Operare PC si internet
asistent administrativ asistent amanager asistent director executiv
Toate anunturile postate de compania activ cyb net srl