POST DISPONIBIL
Cele mai bune oferte pentru Germania
COMPANIE:  Sak ORAS:  Brasov,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Constructii / Instalatii, Industria de masini / Service auto,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 8 octombrie 2010
Descrierea companiei
Plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Vrei un job in strainatate?Noi te ajutam sa-l gasesti. Oferim locuri de munca pentru Germania in diverse domenii : fabrica, agricultura, industria automobila, constructii etc. Salarizare incepand de la 1000 euro, cazare si masa asigurata. Contracte legale pe 3 luni cu posibilitate de prelungire.
Tel contact : 0756 431 283, 0724 866 299, 0752 589 770 sau 0764 094 239. www.sak.ro

Cerintele postului
seriozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Sak