POST DISPONIBIL
Chelnarite in Germania
COMPANIE:  GASTROJOB ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 13 octombrie 2010
Agentie a Fortelor de Munca germane care selectioneaza personal adecvat in domeniul gastronomic,la restaurante,pizzerii italiene.Oferind locuri de munca persoanelor cu minima experienta si care sa stie sa vorbeasca la nivel de incepator limbile germana sau italiana.
Descrierea postului
Agentia gastrojob, situata in Germania, selectioneaza personal feminin, pentru locuri de munca in Germania in domeniul gastronomic, pe postul de chelnarite si barmanite. Bonusuri: cazare si masa asigurate, salariu intre 800-1100 € netto/luna. Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa de email info@gastrojob-europe.de sau pot obtine informatii la nr de tel. 00496187906330, www.gastrojob-europe.de
Cerintele postului
Cerinte: cunostinte de limba germana la nivel de avansat, experienta in domeniu constitue un avantaj.
Taguri
Toate anunturile postate de compania GASTROJOB