POST DISPONIBIL
livrator pizza scuter
COMPANIE:  Succes TGM ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 15 octombrie 2010
Descrierea companiei
Firma de recrutare si plasare forta de munca
Descrierea postului
Retea de restaurante efectueaza procesul de recrutare pentru postul de livrator pizza

Cerinte:
Diploma de bacalaureat
Atestat legialatie sau permis de conducere categoria B
Experienta pe un post similar de minim un an de zile

Salariu
40 ron /zi +tips +bonus 2 ron pentru fiecare livrare pizza pe scuterul restaurantului sau 3 ron la livrare daca sctuterul este personal

Se face carte de munca

Rugam seriozitate
Cerintele postului
Cerinte:
Taguri
Toate anunturile postate de compania Succes TGM