POST DISPONIBIL
Consultant financiar
COMPANIE:  Confidential ORAS:  Bucuresti,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Finante / Contabilitate, Management / Consultanta, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 octombrie 2010
Descrierea companiei
Consultanta financiara
Descrierea postului
-Prospecteaza permanent piata si promoveaza servicii financiare
-Contacteaza potentiali clienti
-Identifica nevoile de asigurare ale clientilor
-Construieste oferte pentru clienti si finalizeaza vanzarile
-Ofera servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului
-Elaboreaza periodic rapoarte
Cerintele postului
-Studii medii, studiile superioare constituie avantaj
-Persuasiv si perseverent
-Spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Orientare catre rezultate
-Experienta in vanzari constituie un avantaj
Taguri
Toate anunturile postate de compania Confidential