POST DISPONIBIL
Partener MRO Global Grup
COMPANIE:  MRO Global Grup ORAS:  Toate orasele,
Acasa Management / Consultanta, Marketing, Relatii cu publicul, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 octombrie 2010
Firma romaneasca care are ca activitate principala consultanta in afaceri si management, oferind oportunitati financiare atat persoanelor fizice, cat si celor juridice, cauta colaboratori pentru extinderea afacerii. Activitatea se va desfasura pe baza de contract legal incheiat cu firma.
Descrierea postului
Nu trece pe langa aceasta sansa!
Esti student, somer sau ai un job, dar mai doresti un castig suplimentar? Ai gasit oportunitatea de care ai nevoie! Nu investesti bani multi (doar 150 de lei o singura data). E nevoie sa depui putina munca si daruire, part-time, de acasa, fara niciun stres si vei fi mai mult decat incantat de realizari. Implineste-ti visele! Nu te increde in afacerile care promit bani peste noapte. Tot ce reusim in viata, reusim treptat.

Detalii pe http://onlineactivity.org/MRO/IonutC

Activitatea se va desfasura pe baza de contract de prestari servicii .
Cerintele postului
- cunostinte medii de operare PC si navigare internet;
Taguri
Toate anunturile postate de compania MRO Global Grup