POST DISPONIBIL
Calificati si necalificati
COMPANIE:  SC Recruiters Eu Workers S.R.L. ORAS:  Strainatate,
Full time Altele, Constructii / Instalatii, Restaurant / Food service / Catering, Transporturi / Distributie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 25 februarie 2011
Societate comerciala acreditata pentru selectia si plasarea de forta de munca in strainatate
Descrierea postului
Societate acreditata pentru selectia si plasarea de forta de munca, organizeaza selectie pentru muncitori calificati sau necalificati pentru Cipru. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la telefon: Fix: 0212120061; Mob: 0740903259, 0768404867, 0726090128 Fax : 0212122045 sau e-mail resurse.manager@yahoo.com

Oferte:
Salaru motivant
Bonusuri in functie de munca prestata
Conditii occidentale de munca
Cerintele postului

Cerinte:
Seriozitate
Profesionalism
Indemanare
Taguri
calificati si necalificati
Toate anunturile postate de compania SC Recruiters Eu Workers S.R.L.