POST DISPONIBIL
Bucatari/Pizzeri cu experienta
COMPANIE:  QLT.ro ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 noiembrie 2010
Suntem pregatiti sa initiem, sa derulam si sa finalizam orice tip de proiect de recrutare: clasica, headhunting, executive search, in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc. la TARIFE REZONABILE si cu GARANTIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si de a identifica capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.

Va invitam sa ne lasati sa contribui la succesul afacerii dumnevoastra!
Descrierea postului
Companie cu vechime pe piata ospitalitatii (Restaurant/Pizzerie de lux) angajeaza pizzeri, bucatari, casieri, asistenti casieri, barmani si ospatari pentru locatiile din B-dul Pache Protopopescu si Gara de Nord.

Cerintele postului
Cautam personal cu experienta de lucru pe pozitii similare, serioase, flexibile si stabile profesional. Asteptam cv-urile dvs la dresa; cv@qlt.ro, Tel (031)4072771; mobil:07.5110.5110.
Taguri
Toate anunturile postate de compania QLT.ro