POST DISPONIBIL
Supervisor Restaurant Pizzerie de lux (regim fast food)
COMPANIE:  QLT.ro ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Administratie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 noiembrie 2010
Suntem pregatiti sa initiem, sa derulam si sa finalizam orice tip de proiect de recrutare: clasica, headhunting, executive search, in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc. la TARIFE REZONABILE si cu GARANTIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si de a identifica capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.

Va invitam sa ne lasati sa contribui la succesul afacerii dumnevoastra!
Descrierea postului
Planifica şi supravegheaza serviciile punctului de lucru, organizeaza activitatea personalului din subordine si raspunde in fata Managerului General.

Responsabilităţi:
face aranjamentele pentru meniu, set-up-uri;
atribuie şi supraveghează personalul pentru îndeplinirea sarcinilor desemnate;
coordonează şi discută planurile pentru fiecare funcţie cu personalul corespunzător;
controlul produselor alimentare înainte de servire;
îndeplineşte sarcinile in functie de cum au fost desemnate;
a.
Cerintele postului
Cerinte:
liceu sau studii superioare de preferat in domeniu;
minim doi ani experienta pe o pozitie similara;
cunoştinţe in organizare servicii alimentare şi funcţionarea unui local de acest tip;
capacitatea de a organiza şi supraveghea activitatea altor
Taguri
Toate anunturile postate de compania QLT.ro