POST DISPONIBIL
Cautam colaboratori
COMPANIE:  Forever ORAS:  Botosani, Suceava,
Full time Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 8 noiembrie 2010
Descrierea companiei
Lider Mondial
Descrierea postului
Cautam colaboratori pe judetele Botosani si Suceava.
Putem oferi sansa de a colabora cu o campanie care este lider mondial in domeniul sau de activitate. Prezenta pe piata de 32 de ani in 146 de tari.
Activitatea se poate desfasura part time sau full time.
Veniturile sunt imediate.
In functie de implicare in timp puteti ajunge si la venituri nelimitate.

Detalii > 0742180296 - 0752481074
haidaumc@yahoo.com
Cerintele postului
Varsta peste 18 ani, persoane serioase, dornice de munca, comunicative.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Forever