POST DISPONIBIL
Reprezentant/colaborator
COMPANIE:  FM Group ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Timisoara,
Part time Achizitii / Aprovizionare, Altele, Internet, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 noiembrie 2010
Companie internationala , care distribuie prin sistem de vanzare directa trei categorii de produse : parfumuri si produse pe baza de parfum , produse curatenie si intretinere casa , produse de make up
Descrierea postului
Firma internationala FM Group recruteaza colaboratori pentru toata tara. Te asteptam alaturi de noi sa ai propria ta sursa de castiguri suplimentare sau propria ta afacere . Comisioane directe intre 40-80 % plus intre 3-21% din dezvoltarea propriei echipe . Consiliere si indrumare in dezvoltarea acestei afaceri . Detalii pe www.afacerea-fm.webs.com . Email : iunyy@yahoo.com
Cerintele postului
perseverentra,seriozitate , comunicare, experienta in vanzari, operare pc
Taguri
Toate anunturile postate de compania FM Group