POST DISPONIBIL
Contracte munca in Caraibe ptr dansatoare,hostess
COMPANIE:  Agentia Vision Nicom ORAS:  Brasov,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
4000 € 11 noiembrie 2010
Agentie de impresariat avizata de Ministerul Culturii cu o vasta experienta in domeniu.
Descrierea postului
SUPER OFERTA!!!Agentia de impresariat artistic Vision Nicom avizata de Ministerul Culturii selectioneaza dansatoare (ne)profesioniste pentru contracte de munca deosebite de bune in:
CARAIBE.
Venituri extraordinar de bune, aprox. 3.000-7.000$/luna, in functie de experienta si munca depusa.Permis de munca min 3 luni. Lb. engleza obligatorie.
Nu percepem comision.
Rugam maxim de seriozitate
Tel: 0744 165669
E-mail: office@vision-nicom.ro
www.vision-nicom.ro
Cerintele postului
CARAIBE.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Agentia Vision Nicom