POST DISPONIBIL
Opsatare Grecia
COMPANIE:  euroinfojobs srl ORAS:  Toate orasele,
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 16 noiembrie 2010
Descrierea companiei
agentie de intermediere si recrutare
Descrierea postului
WAITRESSES*CAFFETERIA,RESTAURANTS) IN GREECE AREEA,LEVADYA,KOS ISLAND ,CRETE,MYKONOS ETC
Cerinte
MEDIUM LEVEL OF ENGLISH,
Beneficii Oferite
SALLARY 700-800 EURO PER MONTH,FREE FOOD ACCOMODATION AND FOOD,+TIPS!! HOURS WORKING:8-9 HOURS PER DAY,6 DAYS PER WEEK,CONTRACTS ARE FOR MINIMUM 6 MONTH
Descrierea firmei
EuroInfoJobs Recruitment este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Constanta.

EuroInfojob ofera servicii de recrutare si selectie si plasare personal calificat si necalificat precum si personal pentru strainatate. Misiunea noastra: Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare - Transparenta - Deplina legalitate - Onestitatea si responsabilitatea sociala - Orientarea spre nevoile clientului - Comunicarea!
Cerintele postului
nivel mediu limba engleza,capacitate de munca,atitudine pozitiva,trimiteti email insotit de foto pe adresa de email:euroinfojobs@yahoo.com,sau aplica online pe www.euroinfojobs.ro
Taguri
Toate anunturile postate de compania euroinfojobs srl