POST DISPONIBIL
Ospatare Grecia
COMPANIE:  euroinfojobs srl ORAS:  Toate orasele,
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 20 noiembrie 2010
Descrierea companiei
agentie de intermediere si recrutare
Descrierea postului
Euroinfojobs selecteaza ospatare ptr cafenele in Grecia,se cere un minim de experienta si un nivel mediu de limba engleza!salarizare 700-900 euro net plus tipsuri,carazre si masa asigurate de catre angajator,program de lucru 8-10 ore pe zi ,6 zile pe saptamana! www.euroinfojobs.ro ATENTIE :NU PERCEPEM COMISION! CV INSOTIT DE POZA PE ADRESA euroinfojobs@yahoo.com
Cerintele postului
minim de experienta si un nivel mediu de limba engleza,persoane motivante ambitioase!
Taguri
Toate anunturile postate de compania euroinfojobs srl