POST DISPONIBIL
operator automate de cafea si snack
COMPANIE:  KLF Logistica si Distributie SRL ORAS:  Bucuresti,
Full time Industria alimentara, Reparatii / Intretinere / Service, Restaurant / Food service / Catering, Transporturi / Distributie, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 noiembrie 2010
Partener de franciza a companiei germena Alois Dallmayr ce are ca obiect principal de activitate operarea automatelor de cafea si snack
Descrierea postului
Instalarea, alimentarea, igienizarea si repararea automatelor de cafea si snack Dallmayr

gestiunea stocurilor de marfa luate in primire

evidenta consumurilor lunare pe fiecare automat
Cerintele postului
Trasaturi de baza ale candidatului:

- serios
- ordonat
- cinstit
- politicos
- modest
- ascultator
- rabdator
- recepriv la nou

si nu in ultimul rand devotat locului de munca
Toate anunturile postate de compania KLF Logistica si Distributie SRL