POST DISPONIBIL
angajari call center
COMPANIE:  HubvRo ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Prestari servicii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
250 € 28 noiembrie 2010
Descrierea companiei
call center limba spaniola
Descrierea postului
Unul dintre cele mai experimentate centre de call-center din Bucuresti cauta operatori call-center, dornici sa se integreze intr-o echipa tanara si intr-un mediu stabil.

Programul poate fi full-time sau part-time, iar zona de lucru este Stefan Cel Mare.

Sunt necesare: cunoasterea limbii spaniole fluent si cunostinte operare PC.

Programul poate fi full-time sau part-time.

Remunerarea este compusa dintr-o parte fixa si bonusuri in functie de performante.
Cerintele postului

Conditii : varsta minima 18 ani
cunostiinte minime pc
limba engleza minim nivel mediu ( daca nu stie , poate folosi google translate)

dvs trebuie sa trimiteti urmatoarele la adresa de mail : hubroman@gmail.com :

- CV
- numar de telefon unde va putem contacta
- o poza cu buletinul (Scanat)
- o poza cu fata + buletin in mana (clara)
- o poza cu spatele buletinului (scanat)
Taguri
Toate anunturile postate de compania HubvRo