POST DISPONIBIL
LIFE CARE
COMPANIE:  SC.LIFE CARE CORP S.R.L ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Curtea de Arges,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 2 decembrie 2010
Life Care Corp este compania Nr. 1 in industria BIO din Romania.

Cu peste 35.000 de clienti parteneri, peste 800 de articole si o cifra de afaceri de 10 milioane Euro anual (valoare 2008) Life Care isi deschide portile in 2009 spre intreaga Europa. Ungaria, Bulgaria vor beneficia in prima faza de aceasta oportunitate.

Life Care Corp este detinatoarea brandurilor Life Impulse (suplimente alimentare lichide organice), BioHAUS (detergenti ecologici), Krauter (cosmetice terapeutice cu ingredinete controlate biologic), Life Glam (accesorii beauty), BIOfusion (alimente functionale - in curand disponibile).

In plus, Life Care Corp. este compania ce reprezinta EXCLUSIV in Romania, Bulgaria, Serbia si Moldova
pe cei mai puternici si cei mai premiati producatori BIO din lume:

Logona
Alma Win
Dynamic Health
Gama de produse este formata in special din produsele BIO: detergenti, produse de ingrijire corporala naturale, cosmetica decorativa (make-up) si suplimente nutritive.

Descrierea postului

Logona
Alma Win
Daca vrei sa fii Partener Life Care, care vrea sa consume produse BIO cu reducere de 20% fata de pretul de catalog Life Care si sa-ti construiesti o afacere in acelasi timp, trebuie sa stii urmatoarele informatii:

Beneficii:

1. Discount de 20% fata de pretul de catalog al produselor, pe loc, pentru orice comanda de minim 130 RON**.

2. 10% bonus din valoarea comenzii, numai la prima comanda, daca aceasta este minim 250 Lei.**

3. 100 Lei bonus daca in primele 3 luni consecutive valoarea comenzilor tale este de minim 250 lei in fiecare luna.**

4. 5% bonus pentru comenzile lunare cumulate intre 500 RON si 999 RON.*

5. 10% bonus pentru comenzile lunare cumulate, care depasesc valoarea de 1000 RON.*

In plus:

- Poti inscrie in echipa ta noi Parteneri pentru a beneficia de bonusurile materiale (in bani) conform grilei de bonificatii Life Care. Bonusurile sunt lunare si pot ajunge pana la 3000-5000 de EURO.
- Vei beneficia de campaniile Life Care, promotii, excursii (anual Managerii Life Care sunt invitati in Spania, Egipt, Italia, Dubai, etc), iar la nivele mai avansate beneficiezi de masini de lux (click pentru detalii istoric recompense oferite de Life Care).

- Vei putea beneficia de venituri reziduale (pensii) pentru grupele coordonate direct de tine si care ajung la nivele de performanta.

Cerintele postului
persoana serioasa,corecta,sociabila,care stie ce vrea cu adevarat
Toate anunturile postate de compania SC.LIFE CARE CORP S.R.L