POST DISPONIBIL
munca la domiciliu
COMPANIE:  Damtech ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 3 decembrie 2010
Descrierea companiei
diverse
Descrierea postului
Doresti un venit suplimentar ? Ai nevoie de bani si nu stii cum sa mai faci rost ? Atunci ai nevoie de ceea ce iti ofer eu. Alege aceasta varianta, sa lucrezi de acasa, avand nevoie doar de un calculator si max. 4 ore pe zi. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "EASY JOB" pe adresa de e-mail : mcchichita2@gmail.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "EASY JOB" . Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 3-4 ore pe zi in fata calculatorului. Cu cat muncesti mai mult, cu atat castigul va fi mai mare. Depinde doar de tine cat de motivat esti si poti castiga si 100-300$/ SAPTAMANA. Trebuie doar sa trimiti un e-mail cu textul “EASY JOB” la adresa : mcchichita2@gmail.com si vei primi toate detaliile necesare inscrierii si participarii la acest proiect!
Cerintele postului
atentie, acuratete si perseverenta
Taguri
Toate anunturile postate de compania Damtech