POST DISPONIBIL
agent turism
COMPANIE:  HubvRo ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 4 decembrie 2010
Descrierea companiei
call center limba spaniola
Descrierea postului
Descrierea jobului:

Hubvnik Services, companie experimentata in servicii turism, iti ofera sansa de a te cunoaste pe tine si pe ceilalti, de a-ti demostra puterea de persuasiune si taria de caracter, de a te integra intr-o echipa tanara si dinamica si de a invata sa ajungi prin propriile forte acolo unde ti-ai propus, oferindu-ti un mediu sigur si stabil in care sa te poti dezvolta in functie de aptitudinile tale.

-primirea clientilor
-cunoasterea meniurilor servite
-preluarea comenzilor si servirea amabila a clientilor
-aranjarea si debarasarea meselor
Cerintele postului
nu exista varsta minima
cunostiinte minime pc
limba engleza minim nivel mediu ( daca nu stie , poate folosi google translate)

dvs trebuie sa trimiteti urmatoarele poze necesare crearii profilului dvs la urmatoarea adresa de mail : hubroman@gmail.com

-o poza cu buletinul (Scanat)
-o poza cu fata + buletin in mana (clara)
-o poza cu spatele buletinului (scanat)

alte cerinte : un numar de telefon la care puteti fi gasit sau un id de messenger

la datele dvs personale nu va avea nimeni acces
persoanele din Romania nu au acces pe profilul dvs

Exista 2 motive pentru care vi se cer fotografiile :

1. Pozele se cer datorita raufacatorilor care exista in ultima perioada , pentru a fi siguri ca persoana care si-a aplicat CV-ul pe site este aceeasi persoana in cauza.

2. Trebuie sa vedem aspectul persoanei pe care dorim sa o angajam datorita numarului de 50-100 de aplicanti pe zi, pentru ca dupa cum stiti sau banuiti, in turism, este destul de important acest aspect. Multumim si noi pentru intrebare. Daca v-a simtiti neconfortabil in privinta trimiterii acestor fotografii puteti sa stergeti partea rosie a CNP-ului si alte date pe care nu sunteti dispus/a sa le oferiti, in paint sau alt program care doriti.
Taguri
Toate anunturile postate de compania HubvRo