POST DISPONIBIL
Barmani, Ospatari, Bucatari
COMPANIE:  QLT.ro ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 9 decembrie 2010
Suntem pregatiti sa initiem, sa derulam si sa finalizam orice tip de proiect de recrutare: clasica, headhunting, executive search, in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc. la TARIFE REZONABILE si cu GARANTIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si de a identifica capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.

Va invitam sa ne lasati sa contribui la succesul afacerii dumnevoastra!
Descrierea postului

Companie cu vechime pe piata ospitalitatii (Pub/Restaurant de lux situat in centrul vechi al Bucurestiului) angajeaza bucatari/barmani si ospatari cu experienta.

Cerinte
Cautam personal cu experienta de lucru pe pozitii similare, serioase, flexibile si stabile profesional.

Cerintele postului
Beneficii Oferite
salariul este negociabil in functie de experinta;
conditii de lucru avantajoase.
Taguri
Toate anunturile postate de compania QLT.ro