POST DISPONIBIL
Barmanita pentru cofetarie
COMPANIE:  Gastrojob ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 10 decembrie 2010
Descrierea companiei
oferim locuri de munca
Descrierea postului
Agentia Gastrojob selectioneaza o fata pentru cofetarie in Germania.
Se ofera: mancare si cazare singura + o zi pe saptamana libera + salariu de 1000 Euro + asigurare.
Munca va fi ca si barman-ospatar la cofetarie.
Locul de munca: in imprejurimile: Lago di Costanza.
Disponibilitate urgenta. De precizat ca patrona este romanca, dar necessita cunoasterea limbei germane.
Se roaga trimiteti CV in limba germana.
Cerintele postului
Se cere:
esperienta in gelaterie (cafenea si preparare de cupe de inghetata),
cunostinte de limba germana la nivel de avansat,
permis de munca in Germania sau pasaport nemtesc.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Gastrojob