POST DISPONIBIL
Zootehnie Suedia
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 octombrie 2012
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului

Programul Zootehnie Suedia este adresat tuturor categoriilor de candidati care isi doresc o oportunitate/job in domeniile zootehnie si mixt farms in Suedia. Jobul este asigurat inainte de a ajunge in Suedia. Contract cu o durata de 6 luni de zile, salarizare 675 EURO/luna NET, cazarea si masa asigurate GRATUIT, posibilitatea de a accesa extra ore. Conditii: experienta 1 an, limba engleza nivel mediu, varsta 18 – 30 ani.

Cerintele postului
Pentru a aplica va rugam sa ne contactati telefonic:0369408934/0743639002, via e-mail:sibiu@com-invest.org sau sa va prezentati la biroul nostru din Sibiu:B-dul Victoriei nr 27.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad