POST DISPONIBIL
Cauti un job?
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 octombrie 2011
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
APLICA ACUM CV-UL TAU

Cauti un loc de munca in tara sau strainatate ? Depune cv-ul tau acum in baza de date a companiei noastre. Indiferent in ce domeniu esti angajat in Romania trimite cv ul tau acum, GRATUIT si te tinem la curent cu ofertele noastre.
Cerintele postului
Contacteaza : Com Invest /Work-Study Abroad - companie cu experienta de peste 10 ani in resurse umane, training, instruire, team building
Tel:0369408934;
Mobil:0743639002;
E-mail: sibiu@com-invest.org

Te ajutam sa-ti cladesti viitorul !
www.com-invest.org
Taguri
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad